Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mikser dore me enë Joy

Photo
Video
-20%

Përzierje e shpejtë dhe e lehtë

Delimano Joy Hand Mixer with Bowl është një mikser kompakt për përdorim të përditshëm në kuzhinë.
 
  • 5 nivele të shpejtësisë plus turbo mode që i përshtatet të gjithë përbërësve dhe nevojave të gatimit.
  • Enë përzierse ka të integruar opsionin auto-rrotullues për operimin pa duar.
Mikser dore me enë Joy

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 39,92 €

Telefono falas në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Përzierje e shpejtë dhe e lehtë

Delimano Joy Hand Mixer with Bowl është një mikser kompakt për përdorim të përditshëm në kuzhinë.
 
  • 5 nivele të shpejtësisë plus turbo mode që i përshtatet të gjithë përbërësve dhe nevojave të gatimit.
  • Enë përzierse ka të integruar opsionin auto-rrotullues për operimin pa duar.
Më shumë
Detajet e Produktit

Një mikser kompakt për nevoja të përditshme në kuzhinë

Mikseri Delimano Joy me enë me fuqi 300 W mund të operoj më 5 shpejtësi, plus ka opsionin turbo për nevoja të tjera të përditshme në kuzhinë. Është i përberë nga material i kualitetit të lartë me brisqe prej çelikut, të cilat mund të lahen në enëlarëse për mirëmbajtje të lehtë.

Shijoni lehtësinë e gatimit

Mikseri Delimano Joy me enë përmban enën që rrotullohet për mundësinë e përzierjes pa pasur nevoj për ta mbajtur me duar, gjë që ju lejon të shtoni lehtësisht perbërësit dhe ju kursen kohën për punët e tjera në kuzhinë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star