Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapak me vakum Smart Brava

Photo
Video
-10%

Mënyra me e lehtë për të ruajtur ushqimin tuaj

Delimano Brava Smart janë kapak me vakum që do ta bejnë kuzhinën tuaj me të pastër, me të shëndetshme dhe me të organizuar.

 • Ruani ushqimin tuaj të freskët dhe mbroni atë nga bakteriet
 • Mund të përdoren në çdo sipërfaqe që mund të mbaj vakumin (enë, tigan, tenxhere, derrasa për prerje…)
 • E sigurt të perdoren në frigorifer, enëlarëse madje edhe mikrovalë
Kapak me vakum Smart Brava

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 13,41 €

Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Mënyra me e lehtë për të ruajtur ushqimin tuaj

Delimano Brava Smart janë kapak me vakum që do ta bejnë kuzhinën tuaj me të pastër, me të shëndetshme dhe me të organizuar.

 • Ruani ushqimin tuaj të freskët dhe mbroni atë nga bakteriet
 • Mund të përdoren në çdo sipërfaqe që mund të mbaj vakumin (enë, tigan, tenxhere, derrasa për prerje…)
 • E sigurt të perdoren në frigorifer, enëlarëse madje edhe mikrovalë
Më shumë
Detajet e Produktit

Mbani ushqimin tuaj të shëndetshëm dhe kuzhinën tuaj të paster

Delimano Brava Smart do të lehtësojnë mënyrën si e ruani ushqimin tuaj dhe si e organizoni kuzhinën tuaj. Vetëm vendosini ato në qendër të pjatës, tiganit, tenxheres, apo çfarëdo siperfaqes se lemuar që mban vakumin, dhe shtypni butonin në qënder per një sekond që të mbyllni sigurt ushqimin tuaj. Tani ju mund ta bëni kuzhinën tuaj më të organizuar se kurrë më parë duke ruajtur ushqimin në frigorifer apo duke e ngrohur më vonë në mikrovalë.

 • Enë

 • Tigan

 • Pjata

 • Dërrasa për prerje

Ruani ushqimin tuaj me 4 hapa të lehtë

 • Vendosni

 • Shtypni butonin

 • Ruani

 • Parandalojnë derdhjen

Delimano Brava Smart jo vetëm që ruajnë ushqimin tuaj nga bakteriet ose ndonjë ndikim tjetër mjedisi, por ato ndihmojne në organizimin e kuzhinës tuaj. Këto kapak vakumi parandalojnë rrjedhjen, kështu që ju nuk duhet të brengoseni rreth papastertive në frigoriferin, raftet në kuzhinën tuaj ose pjesëve ku vendosni ti lini ato. Kapakët gjithashtu ofrojnë izolimin e aromave duke e mbyllur ushqimin brenda, ashtu që do të mundësojnë një ambient të këndshëm për këdo që qendron në kuzhinën tuaj

Kurdo dhe kudo

Tani ju mund të organizoni kuzhinën tuaj duke e ruajtur ushqimin tuaj në frigorifer, pastaj me vonë nëse dëshironi prapë ta ngrohni në mikrovalë.

 • Për ngrirje

 • Për ftohje

 • Për mikrovalë

 • Për enëlarëse

Delimano Brava Smart janë 100% BFA të pastërta dhe mund të përdoren sigurt me të gjitha llojet e ushqimeve. Ushqimi që ruhet brenda qëndron i freskët për kohë të gjatë, gjë që garanton jo vetëm ushqime të shëndetshme por gjithashtu i ndihmon familjes tuaj të kursej kohë kur rregulloni kuzhinën pas një vakti dhe të kursej para duke parandaluar prishjen e ushqimit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star