Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

4 mbajtese plastike për prerje Brava

Photo
Video
-20%

Të vetmet mbajtëse për prerje që i nevojiten kuzhinës tuaj

Seti i pllakave për prerje prej 4 pjesësh e bejnë prerjen e ushqimit me të lehtë, dhe sigurojnë sigurinë e ushqimit në kuzhinën tuaj.

 • 4 dërrasa për prerje që mund të përdoren në 4 qëllime të ndryshme
 • Mbajtësja e dërrasave që siguron organizimin e tyre dhe kursen hapësirë
 • Mund të pastrohen në enëlarëse per higjienë dhe siguri maksimale
4 mbajtese plastike për prerje Brava

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 19,90 €

Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Të vetmet mbajtëse për prerje që i nevojiten kuzhinës tuaj

Seti i pllakave për prerje prej 4 pjesësh e bejnë prerjen e ushqimit me të lehtë, dhe sigurojnë sigurinë e ushqimit në kuzhinën tuaj.

 • 4 dërrasa për prerje që mund të përdoren në 4 qëllime të ndryshme
 • Mbajtësja e dërrasave që siguron organizimin e tyre dhe kursen hapësirë
 • Mund të pastrohen në enëlarëse per higjienë dhe siguri maksimale
Më shumë
Detajet e Produktit

Organizoni punën tuaj në kuzhinë

Seti 4 pjesësh i dërrasave për prerje përmban 4 dërrasa për prerje në ngjyra të ndryshme, ku secila prej tyre përdoret për prerje specifike të produkteve të ndryshme:

 • Ngjyra vjollcë për prerjen e mishërave
 • E kaltër për ushqime deti
 • E gjelbër për perime
 • E verdhë për ushqim të gatuar
Specifikat Teknike
Dimenionet 33 x 7 x 21,5 cm
Material ABS, PP

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star