Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Qëruese 3në1 Brava

Photo
Video
-50%

E vetmja qëruese kuzhine që ju nevojitet

Qëruesja Delimano Brava 3në1 është e shkëlqyeshme për të gjitha llojet e përbërësve, nga ata të butë deri tek ata me të fortë

 • 3 thika të ndryshme për të gjitha nevojat e qërimit
 • Çelik i cilësisë së lartë që nuk ndryshket
 • Dizajn ergonomik për përdorim të lehtë 
Qëruese 3në1 Brava

Çmimi i regullt: 9,90 €


Çmimi Special: 4,95 €

Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

E vetmja qëruese kuzhine që ju nevojitet

Qëruesja Delimano Brava 3në1 është e shkëlqyeshme për të gjitha llojet e përbërësve, nga ata të butë deri tek ata me të fortë

 • 3 thika të ndryshme për të gjitha nevojat e qërimit
 • Çelik i cilësisë së lartë që nuk ndryshket
 • Dizajn ergonomik për përdorim të lehtë 
Më shumë
Detajet e Produktit

Qëroni gjithçka shpejtë dhe lehtë

Qëruesja Delimano Brava 3në1 përmban 3 thika të ndryshme:

 • Thikën standarte për perime më të forta (si patatet dhe karrotat)
 • Thika e dhëmbëzuar për fruta të buta (si domatet, pjeshkë dhe kajsi)
 • Thika Julienne me vija për kombinime të ndryshme (kungull, rrepa, karrota...)

Të gjitha thikat janë të përbëra me çelik kualitativ që nuk ndryshket dhe janë të mprehta mjaftueshëm për t’i përdorur edhe me përbërës të fortë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star