Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbulesë Tavoline Me 3 Pjesë Colorato

Photo
Video

Mbulesë tavoline me material pambuk dhe ngjyrë pana dhe 2 mbulesa te vogla ne ngjyre gri, e cila kombinohet lehtësisht me çdo dekor në shtëpinë tuaj.

Mbulesë Tavoline Me 3 Pjesë Colorato
Nga 29,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 1
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbulesë tavoline me material pambuk dhe ngjyrë pana dhe 2 mbulesa te vogla ne ngjyre gri, e cila kombinohet lehtësisht me çdo dekor në shtëpinë tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Mbulesa perfekte për çdo tryezë

Mbulesa e tavolinës e dizenjuar për tu kombinuar me dekore dhe ngjyra të ndryshme është ajo që ju duhet për tryezën tuaj.

Mund të përdoret për tavolina të brendshme ose të jashtme, apo për raste të veçanta të cilat mund të jenë formale dhe elegante. Mund të përdoret:

  • për një darkë elegante
  • si mbrojtësë për tryezën e ngrënies
  • për përdorim të përditshëm në kuzhinë
  • për tryezën tuaj në kopësht

Informacione mbi produktin:

  • materiali pambuku & poliester
  • 138x200cm pana
  • 2 copë 45x138cm jeshile
Specifikat Teknike
Dimenionet 138 x 200 cm; 45 x 138 cm
Material pambuk, polyester
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star