Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Clarity Chopper Pro Clarity

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-62%

Perfekte për bluarjen e erëzave, arrave, ushqimin për fëmijet dhe shumë më tepër. Një paisje e cila ju ndihmon të grini, bluani, preni dhe copëtoni duke përdorur thikën teke ose dyshe.

 • Siguron rezultate maksimale
 • E përshtatshme edhe për thyerjen e akullit dhe përbërësve të fortë
 • Perfekte për të bluar më shumë se një përbërës në të njëjtën kohë
 • Ideale për bluarje të imët
Clarity Chopper Pro Clarity

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 18,96 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Perfekte për bluarjen e erëzave, arrave, ushqimin për fëmijet dhe shumë më tepër. Një paisje e cila ju ndihmon të grini, bluani, preni dhe copëtoni duke përdorur thikën teke ose dyshe.

 • Siguron rezultate maksimale
 • E përshtatshme edhe për thyerjen e akullit dhe përbërësve të fortë
 • Perfekte për të bluar më shumë se një përbërës në të njëjtën kohë
 • Ideale për bluarje të imët
Më shumë
Detajet e Produktit

Grirësja Delimano – paisja përfekte për të bluar, prerë, përziër dhe bërë pure ushqimet tuaja të preferuara!

Kjo paisje multifunksionale nuk është thjeshtë një makinë prerëse – por edhe copëton, grin, bën pure dhe mund të përdoret si një mini blender. Me dizajnin e thjeshtë dhe kompakt kjo paisje mund te perdoret gjithmone per pergatitje te ushqimeve të shëndetshme duke përdorur përbërës të ndryshëm. .

 • Siguron rezultate të mahnitshme
 • E përshtatshme për copëtimin e akullit dhe përbërësve tjerë më të fortë
 • Perfekte për të bluar më shumë se një përbërës në të njëjtën kohë
 • E përshtatshme për bërjen e ushqimit pure

Paisje e fuqishme dhe e shpejtë me tehe të dyfishta

Kombinimi i motorit prej 300 W me tehet e dyfishta nga çeliku inox lejon rezultate fantastike çdo here që e përdorni. Ju lejon që të preni, përzieni apo bëni pure në kohë më të shkurtër në krahasim me prerësit që kanë vetëm një parë tehe. Varësisht se si e dëshironi ushqimin ju mund ti vendosni tehet të vetme apo të dyfishta

 • Preni qepët pa lot - preni të gjitha llojet e perimeve
 • Grin qepën dhe zarzavate të ndryshme
 • Bëni sallatë frutash me shumë vlera ushqyese
 • Copëtoni arrat dhe farat
 • Copëtoni përbërësit më të fortë në pjezësa të imëta – pluhur

Bluani, prisni, grini, shtrydhni - me një paisje të vetme!

 • 1. Bëni salca të ndryshme

 • 2. Pure frutash të freskëta dhe perimesh

 • 3. Grini qepët pa lot

 • 4. Copëtoni piperin dhe erezat tjera

Më shumë proçese në pak kohë.

Në saj të tasit me kapacitet 1L, ju mund të merrni më shumë ushqime të përpunuara në më pak kohë. Pret deri në 600 ml të përbërësve, të gjitha njëkohësisht.

Materialet cilësore sigurojnë jetëgjatësi

Delimano Clarity Chopper Pro Grirësja është prodhuar me materiale cilësore të cilat sigurojnë jetëgjatësi dhe prerje preçize në çdo kohë. Thika të mprehta çelik inox të cilat nuk ndryshken. Tasi mund të lahet lehtësisht edhe në makinë larëse.

Dizajn kompakt dhe i vogël - nga dollapi mbi banak.

Me dizajnin e tij kompakt dhe të vogël, griresja zë një hapësirë shumë të vogël në kuzhinë apo edhe në dollap kur ajo nuk është në punë. Pjesa e poshtme e saj me material i cili nuk e lejon të rrëshkasë.

Thika dyshe për rezultate maksimale

Falë thikave me materialin celik inox dhe sistemit me thikën teke ose dyshe ju mund të prisni dhe coptoni më shumë përberës në më pak kohë - me saktësi të larte. Dhe griresja mund të perdoret me thikën teke ose dyshe.

Motori i fuqishëm siguron efikasitet edhe më të madh

Motori i fuqishëm 3W plotëson këtë paisje multifunskionale të kuzhinës duke ofruar fuqi më të madhe në më pak kohë. Kjo do të thotë se ju mund të prisni, grini, përzini, shtrydhni ose bëni pure me shpejtë dhe me lehtësi pa e dëmtuar tehet e Delimano Chopper Pro.

Kapacitet të mjaftueshëm për të gjithë familjen

Kjo grirëse është e pajisur me tasin me kapacitet 1l që ndihmon më shumë përbërës të procesohen në kohë më të shkurtë. 

Informata shtese

Informacione teknike:

 • Informacione teknike:
 • Fuqia: 300W
 • Kapaciteti i tasit: kapaciteti maksimal 1000ml; kapaciteti maksimal i grirjes:600ml
 • Rrotullime për minutë:51-65
 • Materiali i thikave: Çelik inox
 • Gjatësia e kabllos: 95cm
 • 1 nivel shpejtësie

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ibadete Mehana

www.topshop-ks.com

10/04/2017

Delimano Clarity Chopper Pro
shum e mir osht per qdo gje osht perfekte ekamket produkt

1 Produkte