Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Garlic Cutter 4Në1 Brava

Photo
Video
-40%

Tani e keni shumë të lehtë të preni hudhrën në copëza perfekte duke i ruajtur të gjitha vlerat ushqyese dhe pa mbetje të aromës në duart tuaja. Ushqimet tuaja do jenë më të shijshme e shëndetshme me prerësin Delimano Brava që ju mundëson prerjen perfekte të hudhrës  .Kjo paisje është e përshtatshme edhe për prerjen dhe grirjen e pemëve dhe perimeve tjera. Delimana Brava Prerësi i hudhrës përfshin:

 • Prerësi i gjerë
 • Prerësi për hudhra – që pren në 81 copëza perfekte
 • Qërues i silikonit
 • Tehe nga çeliku INOX
 • Gotë mbajtëse qelqi me kapak
Garlic Cutter 4Në1 Brava

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 11,94 €

Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 1
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tani e keni shumë të lehtë të preni hudhrën në copëza perfekte duke i ruajtur të gjitha vlerat ushqyese dhe pa mbetje të aromës në duart tuaja. Ushqimet tuaja do jenë më të shijshme e shëndetshme me prerësin Delimano Brava që ju mundëson prerjen perfekte të hudhrës  .Kjo paisje është e përshtatshme edhe për prerjen dhe grirjen e pemëve dhe perimeve tjera. Delimana Brava Prerësi i hudhrës përfshin:

 • Prerësi i gjerë
 • Prerësi për hudhra – që pren në 81 copëza perfekte
 • Qërues i silikonit
 • Tehe nga çeliku INOX
 • Gotë mbajtëse qelqi me kapak
Më shumë
Detajet e Produktit

Merrni të gjitha vlerat ushqyese te hudhrës

A ju pëlqen hudhra por jo aroma që mbetet në duart e juaja? Me këtë pajisje nuk do e keni më këtë problem. Ndryshe nga preresit tradicional të hudhrës të cilat e shtypin atë, Delimano Brava Garlic Cutter pren hudhrën në copëza perfekte duke i ruajtur të gjitha vitaminat, enzimet dhe mineralet. Ju gjithashtu mund ta qëroni hudhrën me anë të qëruesit të silikonit dhe me anë të tij ta vendsoni në pajisje.

Shumë benefite me paisjen gjeniale Garlic Cutter

Ndryshe nga metodat konvencionale që rezultojnë në një humbje të përbërësve të dobishëm dhe shijes, Delimano Brava 4 në 1 Garlic Cutter mundëson ta konsumoni hudhrën e freskët dhe është:

 • precize – pret në 81 pjesë në çdo rrotullim
 • delikate – shije të plotë dhe ruajtje të përbërësve ushqyes
 • pa mbetje – nuk lë mbetje të hudhrës
 • nuk ngjit – copëzat binë drejt në ushqim
 • e saktë–  përdoret për erëza gjatë gatimit apo në
 • ruan aromën – falë kapakut të tij praktik
 • I lehtë – dorezë ergonomike dhe pastrim të lehtë

Delimano Brava Garlic Cutter kryen të gjitha veprimet:

 • qëron

 • pren

 • copëton

 • ruan

Pren në 81 copëza perfekte me një rrotullim të shpejtë

Delimano Brava Cutter 4 ne 1  përdor teknologjine e patentuar të prerjes që pren në 81 copëza perfekte. Copëzat nuk ngjiten me njera tjetren dhe mund ti vendosni direkt në ushqimin tuaj. Mund të përdoret thjesht sikurse përdoret mulliri për bluarjen e piperit.

Qëruesi i silikonit rrotullohet dhe qëron në mënyrë precise

Prerësi i gjerë:

Prerësi i gjerë që pren pemë dhe perime si :

 • tranguj
 • ullinjë
 • limon
 • xhenxhefil

Si funksionon

 • Përfshin enën e vogël për mbetje
 • Rrjet the tehe nga çeliku inox
 • Mund ta vendosni në enëlarëseMateriali: celik që nuk ndryshket
 • Lahet në makinë larëse

E përshtatshme për:

 • Pajisje e mrekullueshme për kuzhinë që përshtatet në mënyrë perfekte në cfardo rafti erëzash 
 • Është dhurata perfekte për entuziastët e kuzhinës 
 • Për veganët dhe vegjetarianët është që dëshirojnë ti shtojnë akoma më shumë shije ushqimit
 • Perfekte për ata që kanë dëshirë të gatuajnë por edhe për ata janë fillestar në botën e gatimeve.
Specifikat Teknike
Add Info I sigurtë për enëlarse
Material çelik inox, plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star