Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shporta e gatimit të ushqimeve

Photo
Video
-35%

Transformoni gatimin në 12 mënyra të ndryshme

Kjo teknologji e re gatimi është projektuar për t'u kthyer në një paisje kuzhine e cila kryen një numër të madh funksionesh të ndryshme.

 • Përdoreni për të gatuar, për gatime me avull, për të skuqurakullesë dhe më shumë...
 • Për gatim të sigurt, të shpejtë dhe të lehtë.
 • Paloset për tu ruajtur në hapsira të ndryshme.
 • Doreza kundra nxehtësisë.
Shporta e gatimit të ushqimeve

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 9,69 €

Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Transformoni gatimin në 12 mënyra të ndryshme

Kjo teknologji e re gatimi është projektuar për t'u kthyer në një paisje kuzhine e cila kryen një numër të madh funksionesh të ndryshme.

 • Përdoreni për të gatuar, për gatime me avull, për të skuqurakullesë dhe më shumë...
 • Për gatim të sigurt, të shpejtë dhe të lehtë.
 • Paloset për tu ruajtur në hapsira të ndryshme.
 • Doreza kundra nxehtësisë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Një paisje e mrekullueshme e re për kuzhina moderne.

Ne të gjithë duam të gjejmë mënyrat më të lehta për të kryer detyrat e shumta në kuzhinë. Dhe kush është mënyra më e mirë për ta bërë atë, sesa një paisje e mrekullueshme që është e lehtë për tu transformuar dhe për tu ruajtur pasi është pastruar?

Duke prezantuar shportën e gatimit të ushqimeve delimano – teknologjia më e re e gatimit që rrotullohet për tu transformuar në 12 përdorime të ndryshme praktike. Të gjitha në një njësi kompakte që është e lehtë për tu pastruar, për tu palosur dhe për tu ruajtur.

Për shkak të sistemit të saj unik, shporta e gatimit mund të përdoret ose në mënyrë të pavarur ose sëbashku me enët e tjera të gatimit, me avull ose të skuqurat tuaja të preferuara.Përdoreni këtë mjet të veçantë për të:

 • Gatuar makarona të buta ose al dente.

 • Perime me avull.

 • Karkaleca të skuqur.

 • Gatuar butak dhe vezë.

 • Përdoreni si kullesë.

 • Mbajtëse frutash

Projektuar për të bërë gatim të sigurt dhe praktik

Mbajtësi i projektuar posaçërisht për mbrojtje nga djegia me ujë të nxehtë. Falë dorezave speciale të dizajnuara, ju mund të gatuani me avull, zieni, vloni dhe fërgoni në mënyrë të sigurtë pa i përdorur dorezat. Kur gatimi, avullimi dhe tiganisja është bërë, thjesht hiqni shportën e gatimit dhe boshatiseni atë ose rrotulliseni për të marrë një tas të lirë.

E lehtë për t'u pastruar, palosur dhe ruajtur

Ngrini dorezat e mbyllura të shportës së gatimit për ta zgjeruar atë plotësisht.

Palohet plotësisht dhe nuk zë shumë vend në dollap

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star