Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kutitë plastike Brava Cooltops

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Kurseni deri në 60% të vendit tuaj në kuzhinë

Delimano Brava Cooltops janë kuti plastike për ruajtjen e ushqimeve, me teknologjinë inovative për mbyllje hermetike që garanton që ushqimi juaj do të qëndroj i freskët për një kohë të gjatë.

  • Kutitë mund të palosen për të kursyer vendin tuaj në kuzhinë
  • Mbajnë ajrin dhe ruajnë shijen e ushqimit 
  • 5 kuti me madhësi dhe ngjyra të ndryshme
  • Lahen në enëlarëse dhe përdoren në mikrovalë
Kutitë plastike Brava Cooltops

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 14,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Kurseni deri në 60% të vendit tuaj në kuzhinë

Delimano Brava Cooltops janë kuti plastike për ruajtjen e ushqimeve, me teknologjinë inovative për mbyllje hermetike që garanton që ushqimi juaj do të qëndroj i freskët për një kohë të gjatë.

  • Kutitë mund të palosen për të kursyer vendin tuaj në kuzhinë
  • Mbajnë ajrin dhe ruajnë shijen e ushqimit 
  • 5 kuti me madhësi dhe ngjyra të ndryshme
  • Lahen në enëlarëse dhe përdoren në mikrovalë
Më shumë
Detajet e Produktit

Maksimizoni hapësirën tuaj në kuzhinë

Delimano Brava Cooltops janë të dizajnuara nga materiali silikon që I bën ato më fleksibile dhe më lehtë të palosshme për të ju siguruar që të kurseni hapësirën në kuzhinën tuj deri ne 60%. 

5 kuti plastike fantastike për çdo lloj ushtimi

Nëse doni që ushqimet tuaja (praktikisht çdo lloj ushtimi: mishi, perimet, frutat, sallatat, supat) të rrinë të freskëta më gjatë, Delimano Brava Cooltops mund të bëjnë këtë të mundur!

Zgjidhni të preferuarën tuaj nga 5 kutitë e plastikës nga 5 madhësitë e ndryshme (250ml, 350ml, 540ml, 800ml and 1200ml) dhe me 5 ngjyra trendi (portokalli, e gjelbërt, e kaltër, violet dhe pink), të gjitha me kapakun me valvulën që e bën të pamundur depërtimin e çdo ere dhe që bën ushqimin të mbetet më i freskët për kohë më të gjatë dhe ul sasinë e ushqimeve që ju hidhni në plehra gjatë javës. 

Lehtësisht të përdorshme

Kur juve ju nevoiten kutitë e plastikës, thjesht I mbushni ato me ushqimet që doni të ruani, mbylleni kapakun me valvulën që e bën të pamundur depërtimin e çdo ere- ose ajri të dëmshëm dhe mikrobeve që mund ta dëmtojnë ushqimin tuaj. 

Materiali nga silikoni mund të lahet në makinën e enëve dhe mund të futet në mikrovalë, kjo ju kursen kohën tuaj dhe ju garanton higjienë. 

Organizojeni kuzhinën tuaj përgjithmonë

Delimano Brava Cooltops janë të qëndrueshme nga silikoni dhe nuk thehen, nuk e humbin formën për muaj dhe vite të tëra, nëse përdoren sipas udhëzimeve, plus janë transparente që ju mundësojnë që të shihni ushqimet tuaja që i keni ruajtur në to. 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star