Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Provoni
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Black Friday

Zbritje 20% deri 70% në të gjitha produktet!

 
[banner_timer]
 
 • ZBIRITJE BLACK FRIDAY

  ZBIRITJE BLACK FRIDAY

  Mos i humb Zbritjet në të gjitha produktet prej -20% deri në 70%!!! POROSIT TANI ONLINE dhe përfito nga ZBRITJET më të mëdha të vitit! POSTA FALAS për cdo porosi.

  ZBIRITJE BLACK FRIDAY

  ZBIRITJE BLACK FRIDAY

  Mos i humb Zbritjet në të gjitha produktet prej -20% deri në 70%!!! POROSIT TANI ONLINE dhe përfito nga ZBRITJET më të mëdha të vitit! POSTA FALAS për cdo porosi.
 • POSTA FALAS në cdo porosi!

  POSTA FALAS në cdo porosi!

  POSTA FALAS në cdo porosi!

  POSTA FALAS në cdo porosi!

  Zbritje në të gjitha produktet prej -20% deri në -70%
 

Aparate kuzhine

 
 

Enë gatimi

 
 

Enë për pjekje

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 

Produktet më të shitura

 

Recetat

Receta Nutribullet

Ushqime per bebe

Ushqimet me mish

Deserte - ëmbëlsira

Paragjella

Për festat e fundvitit

Video

 •  

  NutriBullet RED

  Nutribullet me çmimin më të mirë ndonjëherë

  Më shumë 
 •  

  Delimano Stone Legend Fiesta Set

  Delimano Stone Legend Fiesta Set është seti që do të plotësoj kuzhinen tuaj!

  Më shumë 

 
black_friday_cat