Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
 • NutriBullet për vetëm 3€ në muaj
  3€ në muaj

  NutriBullet për vetëm 3€ në muaj

  Ekstaktori i frutave më i përsosur në tregun e Kosovës. Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card - Teb

  Çmimi i rregullt: 99,90 €

  Çmimi me zbritje: 69,90 €

  NutriBullet për vetëm 3€ në muaj
  3€ në muaj

  NutriBullet për vetëm 3€ në muaj

  Ekstaktori i frutave më i përsosur në tregun e Kosovës. Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card - Teb
 • Shije tradicionale në kuzhinën moderne
  6€ në muaj

  Shije tradicionale në kuzhinën moderne

  Delimano Fiesta Set -  Përmbanë 10 enë dhe tani me këtë ofertë speciale ju mund të kurseni 100€. Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card - Teb

  Çmimi i rregullt: 244,10 €

  Çmimi me zbritje: 144,00 €

  Shije tradicionale në kuzhinën moderne
  6€ në muaj

  Shije tradicionale në kuzhinën moderne

  Delimano Fiesta Set - Përmbanë 10 enë dhe tani me këtë ofertë speciale ju mund të kurseni 100€. Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card - Teb
 • Rubineti Elektrik
  -20%

  Rubineti Elektrik

  Zgjidhja e duhur për shtëpitë e pushimit, garazhin apo kuzhinën e kopshtit tuaj. Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card Teb

  Rubineti Elektrik
  -20%

  Rubineti Elektrik

  Zgjidhja e duhur për shtëpitë e pushimit, garazhin apo kuzhinën e kopshtit tuaj. Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card Teb
 

Aparate kuzhine

 
 

Enë gatimi

 
 

Enë për pjekje

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 

Produktet më të shitura

 

Recetat

Receta Nutribullet

Ushqime per bebe

Ushqimet me mish

Deserte - ëmbëlsira

Paragjella

Për festat e fundvitit

Video

 •  

  NutriBullet RED

  Nutribullet me çmimin më të mirë ndonjëherë

  Më shumë 
 •  

  Delimano Stone Legend Fiesta Set

  Delimano Stone Legend Fiesta Set është seti që do të plotësoj kuzhinen tuaj!

  Më shumë